Used 2013 Forest River RV Rockwood Hard Side Series A127TH Folding Pop-Up Camper
Rockwood Hard Side Folding Pop-Up Camper, Rear Sofa/Bed, Shelf, Cool Cat, Removable Table, Single Galley Sink, 3-Burner Range, Refrigerator, Furnace, Dinette, Conv. W/H, Micro. Cab., Removable Table, RVQUE Gas Grill, Awning, Front Deck Storage w/Expanded Metal Decking & Much More.
After over 20 plus years we found Schieks RV, in Manitowoc and we are so glad we did, Tina was knowledgable and genuine you can tell she truly wants what is best for you and cares just like she would if buying a camper/fifth wheel for herself.
We met the service team when first looking at the fifth wheel and again at walk through making sure everything was set for us, explaining everything and - Allan
Stock# JC4622
| Sleeps | 3 |
| Length | 22 ft 1 in |
| Ext Height | 5 ft 5 in |
| Hitch Weight | 349 lbs |
| GVWR | 3849 lbs |
| Dry Weight | 2152 lbs |
| Cargo Capacity | 1678 lbs |
| Fresh Water Capacity | 26 gals |
| Tire Size | 13 |
| VIN | 4X4CPRT12DD286184 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


