Used 2013 Forest River RV Rockwood Mini Lite 2109S Travel Trailer
GREAT USED TRAVEL TRAILER- 1 SLIDE- COUPLES UNIT
Single Slide Rockwood Mini Lite Travel Trailer, Rear Shower, Toilet, Lav., Med. Cab., Refrigerator w/Shelf Above, Storage/Hutch, Double Kitchen Sink, Microwave, 3-Burner Range, Double Wardrobes w/Nightstands Below, Queen Bed, Sofa Slide w/Table, Overhead Cabinets Throughout, Awning, Front Pass Thru Storage, Ext. Storage & Much More. Available Options May Include: RVQUE Gas Grill.
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
You Save: $4,000
Sale Price: $17,999
Stock# OC1492A
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 21 ft 8 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 9 ft 3 in |
| Hitch Weight | 369 lbs |
| Dry Weight | 3624 lbs |
| Cargo Capacity | 1107 lbs |
| Fresh Water Capacity | 36 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | 14 |
| VIN | 4X4TRLW27DD123333 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


