Used 2014 DRV Luxury Suites Mobile Suites 36RSSB3 Fifth Wheel
DRV Luxury Mobile Suites FW w/Rear Living Area Including: Sofa w/End Tables & Overhead Storage, Slideout Lounge Chairs & Dinette Cabinet/Table & Chairs, Kitchen Island w/Dbl. Sinks, Slideout Power Lift TV w/Overhead/Storage Cabinet/3 Burner Range w/Conv. Oven and Refrig., Pantry, Entry Closet, Step Up to Side Aisle Bath w/Corner Shower or Tub, Linen Cabinet, Toilet & Sink w/Med. Cabinet, King Bed Slide w/Nightstand & Ward./Washer/Dryer, Vanity w/Drawers & TV Cabinet Overhead, Front Ward. & More!
Excellent experience. We arrived and Cory was waiting for us in the parking lot. He had the Alpha already set up for us to look at but was also willing to show us anything else we wanted to see. He was laid back and friendly and not pushy in any way. Everyone was super friendly. The store was cute and cozy and had a real nice family feel. It felt like the kind of place you'd like to work yourself - Christina
Stock# 22810
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Length | 36 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft 8 in |
| Hitch Weight | 3245 lbs |
| GVWR | 18500 lbs |
| Dry Weight | 13650 lbs |
| Fresh Water Capacity | 100 gals |
| Grey Water Capacity | 75 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | 215/75R 17.5" |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| VIN | 5KEFA3626E1006731 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


