Used 2014 Fleetwood RV Terra 35K Motor Home Class A
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
This Terra 34E Fleetwood motor home features a sofa and dinette slide as you walk in. To the left of the entrance, is a double kitchen sink, three burner range, microwave, refrigerator, utility cabinet. While relaxing on the sofa, you can watch tv on the 32" LED tv.
Proceeding down the hallway, the bathroom is on the left. In the bathroom, you will find a linen cabinet, corner angle shower, sink, and toilet. You can either enter the bedroom from the hallway or from the bathroom. In the bedroom, you will find a queen bed slide, wardrobe, dresser and cabinet.
There is plenty of overhead storage with the overhead cabinets. You can even choose the following as options, a bedroom 19" LCD tv, convection microwave, hide-a-loft drop down queen bed, and a convertible dinette with sofa.
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
Stopped in to look at options. Wonderful customer service, we were shown several different options to give us a good idea of what we liked and didnt like. Wish all lots were as attentive and helpful rather than pushing a big sale. Definitely will be back. - Lyncee
You Save: $19,687
Sale Price: $49,878
Stock# CBR7366
Chassis: Ford 362hp
Interior Color: 3
| Sleeps | 4 |
| Slides | 2 |
| Length | 34 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft |
| Int Height | 6 ft 10 in |
| Interior Color | 3 |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 22000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 37 gals |
| Black Water Capacity | 35 gals |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| Fuel Type | Gas |
| Miles | 25234 |
| Engine | 6.8L Triton V10 |
| Chassis | Ford 362hp |
| VIN | 1F66F5DY0D0A07366 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


