Used 2014 Forest River RV Flagstaff Hard Side T19HW Folding Pop-Up Camper
Flagstaff Hard Side Folding Pop-Up Camper, Rear "U" Dinette, Dbl. Kitchen Sink, 3-Burner Range, XL Refrigerator, Sliding Storage, Shower, Porta Potty Cassette, Micro. Cabinet, Overhead Cabinets, RVQUE Gas Grill & Much More.
Joel was very helpful in the sales department. - Joy
You Save: $6,453
Sale Price: $5,999
Stock# 715A
Exterior Color: Gray
| Sleeps | 2 |
| Length | 18 ft 11 in |
| Ext Width | 7 ft 1 in |
| Exterior Color | Gray |
| Hitch Weight | 327 lbs |
| Dry Weight | 2052 lbs |
| Cargo Capacity | 1237 lbs |
| VIN | 4X4CFSU1XED172086 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


