Used 2014 Keystone RV Passport 195RB Express Travel Trailer
REAR CORNER BATH - WALK AROUND QUEEN - BOOTH DINETTE + MORE - CALL US TODAY @ 920-726-2267
This Passport Express travel trailer model 195RB features a rear corner bath, and all the amenities you need to take your camping up a notch!
Step inside and see the rear bath straight ahead. Inside find an angled shower, toilet and sink. There is also a hardy wardrobe to your left and pantry to the right just inside the entry door.
Moving into the center of the unit you will see a booth dinette for mealtime use or just hanging out on your right. Along the left side you will find a refrigerator, three burner range, and double kitchen sink. There are also plenty of overhead cabinets to store your dishes and things.
The front bedroom offers a curtain for privacy and features a queen size bed for a comfortable nights rest. There are dual beside wardrobes, and a front pass through storage so you can easily pack anything you might need, plus so much more!
After over 20 plus years we found Schieks RV, in Manitowoc and we are so glad we did, Tina was knowledgable and genuine you can tell she truly wants what is best for you and cares just like she would if buying a camper/fifth wheel for herself.
We met the service team when first looking at the fifth wheel and again at walk through making sure everything was set for us, explaining everything and - Allan
You Save: $5,764
Sale Price: $9,995
Stock# RA335795AA
| Sleeps | 4 |
| Length | 23 ft 4 in |
| Ext Height | 10 ft 1 in |
| Hitch Weight | 350 lbs |
| Dry Weight | 3651 lbs |
| Cargo Capacity | 1549 lbs |
| Fresh Water Capacity | 30 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST205/75R14C |
| VIN | 4YDT19529ET413126 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


