Used 2014 Keystone RV Raptor 410LEV Toy Hauler Fifth Wheel
Clear Title - AS IS
AS IS - CLEAR TITLE
THIS UNIT HAS NOT BEEN CHECKED OUT BY A TECH.
NEEDS FRIDGE
STK#E223
FOR MORE INFORMATION CALL 660-885-5555 AND ASK FOR MATT.
Raptor FW Toy Hauler w/Rear Ramp Door to 10' Garage, Side Man Door, Overhead Storage, W/Dryer Prep, Door to Living Area w/Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range, Pantry, Island with Counter Extension, 97" Sofa w/Air Mattress Slide, 12 Cu. Ft. Refrigerator & 2 Chairs Slideout, Entertainment Center, Step Up to Side Aisle Bath w/Angle Shower, Toilet & Vessel Sink, Separate Step Up to Front King Bed with Overhead Storage, Wardrobe & Vanity with 32" TV Slide & Much More!
Anne was an excellent salesperson. She took her time to show us and help us over several months. Always gracious and considerate until we made a decision. We got a fair trade and a great deal.
Much in contrast to an unnamed out of town place where we were under intense pressure to buy the moment we stepped inside.
The rest of the staff were equally helpful. Financing was easy and straightforward. - Joe
Stock# E223
Interior Color: Twilight, Cognac, Eclipse
| Sleeps | 8 |
| Slides | 3 |
| Length | 41 ft 7 in |
| Ext Height | 13 ft 6 in |
| Interior Color | Twilight, Cognac, Eclipse |
| Hitch Weight | 3465 lbs |
| Dry Weight | 14807 lbs |
| Cargo Capacity | 3193 lbs |
| Fresh Water Capacity | 110 gals |
| Grey Water Capacity | 69 gals |
| Black Water Capacity | 39 gals |
| Tire Size | ST235/80R16E |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


