Used 2014 Palomino Puma 32DBKS Travel Trailer
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
Puma Bunkhouse Travel Trailer w/Rear 40x74 Dinette w/Flip Down Bunk Above, Ward., TV Above Dresser, 42x74 Bunk Above 32" x 74 Dbl. Bunks, Pantry, Kitchen Island w/Dbl. Sink, 3 Burner Range/Microwave & Refrigerator Slide, U-Dinette & 60" Sofa Slide, TV, Linen Cabinet, Neo-Angle Shower, Toilet & Sink, Door to Front Queen Bed w/Nightstands & Shirt Closets, Exterior Pass-Thru Storage in Front, Rear Exterior Storage, and More! Available Options May Include: Exterior Kitchen Below Bunks.
A lot of fun and friendly people work at this dealership and they took the stress out of the purchasing process. Our sales person was Kasey and my wife and I both loved her. She answered all our questions and was very straightforward about everything. I was also impressed with the candor of the two technicians they provided during the delivery process. They explained the camper to us and gave us a - Daniel
Stock# 9CR787
Interior Color: 3
| Sleeps | 10 |
| Slides | 3 |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 1 in |
| Interior Color | 3 |
| Hitch Weight | 758 lbs |
| GVWR | 10902 lbs |
| Dry Weight | 8703 lbs |
| Cargo Capacity | 2215 lbs |
| Fresh Water Capacity | 51 gals |
| Grey Water Capacity | 74 gals |
| Black Water Capacity | 42 gals |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 4X4TPUH23EP049787 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


