Used 2015 Forest River RV Sierra 376BHOK Fifth Wheel
WHOLESALE AS-IS HAS WATER DAMAGE
WHOLESALE AS-IS HAS WATER DAMAGE
The Sierra 376BHOK fifth wheel by Forest River offers quad slides, a rear bunk house and an exterior kitchen!
Stepping inside the fifth wheel, to the left is a slide with two recliners and a sofa. The opposite side has a slide with a three burner range, microwave, and refrigerator. In the corner you will find a large pantry and entertainment center with a fireplace below. The double kitchen sink is surrounded by counter space.
The rear bunk house has a single bed, and a bunk bed slide. There is a convenient half bath located off of the bunk house.
Stepping up the stairs the bath is to the left. Inside the bathroom you will find a toilet, walk-in shower with a seat, and a sink.
The bedroom offers much space with a bed slide, dresser, TV hook-up, and a front wall wardrobe with shelves and washer and dryer prepped.
There are plenty of overhead cabinets throughout the fifth wheel, as well as an exterior pass thru storage.
Outside you can enjoy the exterior kitchen with a sink, and bumper mount swivel gas grill.
You can even choose an optional king bed.
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
You Save: $3,000
Sale Price: $9,900
Stock# 03264949
| Sleeps | 6 |
| Slides | 4 |
| Length | 43 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 13 ft 2 in |
| Int Height | 7 ft |
| Hitch Weight | 2180 lbs |
| GVWR | 15500 lbs |
| Dry Weight | 12610 lbs |
| Cargo Capacity | 1570 lbs |
| Fresh Water Capacity | 64 gals |
| Grey Water Capacity | 135 gals |
| Black Water Capacity | 108 gals |
| Tire Size | 16" |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4X4FSEP24FJ040166 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


