Used 2015 Keystone RV Sprinter Campfire Edition 26RB Travel Trailer
This Sprinter Campfire Edition model 26RB offers all the amenities you need to enjoy spending time away from home.
Step inside and see a 32" TV straight ahead. There is a front queen bed with dual bedside closets, plus overhead storage as well. There are sliding doors on either side of the entertainment center that can be closed for more privacy at night.
To the left of the main entry door find a double sink along an angled counter, a three burner range, a 7 cu. ft. refrigerator, pantry, and plenty of overhead storage, plus lower cupboards and drawers too.
Opposite the door side is a slide out tri-fold sleeper sofa and 48" booth dinette. Perfect for enjoying your meals at, and the sofa can be easily made into additional sleeping space when needed at night.
The rear offers a large bathroom with neo-angled shower, toilet, sink, linen cabinet and wardrobe.
Head outside to check out the outside kitchen which features a refrigerator, bumper mount grill, single sink, overhead cabinets, counter space and a two burner cook-top, plus so much more!
Wow! I haven't had this kind of service in quite a while. Todd made me a great deal on an RV, without any bs hassle. Caden knows his stuff and got my RV ready to go all while singing cadence. I absolutely loved working with these gentlemen! They are truly a better breed of man. Keep up the outstanding work and service! I'd highly recommend them! This is how America should be! Thanks again y'all! Cheers! - Shawn
Stock# UT762539
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 26 ft |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Ext Height | 11 ft 1 in |
| Hitch Weight | 785 lbs |
| Dry Weight | 6855 lbs |
| Cargo Capacity | 2345 lbs |
| Fresh Water Capacity | 81 gals |
| Grey Water Capacity | 64 gals |
| Black Water Capacity | 32 gals |
| Tire Size | ST225/75R15D |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4YDT26R21F1532811 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


