Used 2016 Keystone RV Avalanche 380FL Fifth Wheel
HUNTER SPECIAL- unit being sold AS-IS2016 Keystone Avalanche 380FL - CAMPER/HUNTER SPECIAL *UNIT SOLD AS-IS*
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
Stock# 94602
| Sleeps | 8 |
| Slides | 6 |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 13 ft 2 in |
| Hitch Weight | 2810 lbs |
| Dry Weight | 12930 lbs |
| Cargo Capacity | 2570 lbs |
| Fresh Water Capacity | 66 gals |
| Grey Water Capacity | 83 gals |
| Black Water Capacity | 44 gals |
| Tire Size | ST235/85R16G |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4YDF38026FE760637 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


