Used 2016 Palomino SS1251 Truck Camper
2016 Palomino SS1251 Pop Up Truck Camper. Call 623-977-2888 for details!
I give this dealership and all the employees there a five out of a five star rating. Everyone went above and beyond. They were so helpful with everything. I couldn't be happier with the service there! - Jon
Stock# UT380032
| Sleeps | 2 |
| Length | 14 ft 10 in |
| Ext Width | 7 ft 2 in |
| Ext Height | 6 ft |
| Dry Weight | 1795 lbs |
| Fresh Water Capacity | 22 gals |
| Black Water Capacity | 7 gals |
| VIN | 4X4SSZ300GN106409 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


