Used 2017 Forest River RV Cherokee Wolf Pack 24PACK14 Toy Hauler Travel Trailer
NO HIDDEN FEES EVER!! NO DEALER FEES!!There are two roll-over sofas with a power bunk above for added sleeping and seating space for you and your guests.
The kitchen features a double sink, a three burner range, overhead microwave oven, and refrigerator, plus overhead storage for dishes and things.
Straight in the side entry door find a complete bath including a tub/shower, toilet, and vanity with sink. There is also a handy TV mount just outside the bathroom door.
A private front bedroom offers a space to rest and relax in order to be ready for a new day of adventure seeking and playing hard. There is a queen size bed, dual wardrobes, plus an overhead cabinet and more.
On the outside you will find exterior storage for all of your outdoor camping gear, plus more!
What a great experience. Absolutely streamlined process of my trade in. I was in and out in just around an hour or so. The staff was super helpful. Cory gave me a walkthrough of my new unit, very knowledgeable staff. I highly recommend this group! - Alex
You Save: $7,000
Sale Price: $20,995
Stock# U26950
| Sleeps | 6 |
| Length | 31 ft |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 5 in |
| Hitch Weight | 1015 lbs |
| GVWR | 9985 lbs |
| Dry Weight | 6373 lbs |
| Cargo Capacity | 3612 lbs |
| Fresh Water Capacity | 46 gals |
| Grey Water Capacity | 38 gals |
| Black Water Capacity | 38 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4X4TCTZ20HX126950 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


