Used 2017 KZ Spree Connect C200RBT Expandable
Price Includes $1500 trade incentive -2012 or newer, and $1000 finance incentive with in house preferred lender.Explore the 2017 Spree Connect C200RBT, a travel trailer designed for comfort and efficiency. With two pop-out queen beds, it maximizes sleeping space while keeping the towing length compact.
Inside, you'll find a welcoming living area featuring a cozy sofa along the curbside wall, perfect for relaxing while watching TV. The dinette across from the sofa easily converts into extra sleeping space. Experience the ideal blend of functionality and comfort with the C200RBT—your adventure starts here!
Meet the owner in Buffalo and talked to him and gave him a pair of gloves to dump his RV, what a pleasant guy to visit with. I would go in when I’m ready to buy. - Sheldon
You Save: $11,839
Sale Price: $13,495
Stock# 26092-1
| Length | 23 ft 7 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 8 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 670 lbs |
| GVWR | 6000 lbs |
| Dry Weight | 4790 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 32 gals |
| Black Water Capacity | 32 gals |
| VIN | 4EZTL2024H8044659 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


