Used 2017 Leisure Travel Unity 24MB Motor Home Class B+ - Diesel
dinette seating; deep sink; swivel captain's chairs
They went above and beyond to make a wonderful experience buying our camper. From sales to the guys doing the walk through to finance. I would highly recommend them to anyone. Very easy transaction. A+ rating in our book. Thank you for everything. - Jason
You Save: $15,000
Sale Price: $94,995
Stock# 21172890
Chassis: Sprinter 3500
| Sleeps | 2 |
| Slides | 1 |
| Length | 25 ft 1 in |
| Ext Width | 7 ft 10 in |
| Ext Height | 10 ft 6 in |
| Int Height | 6 ft 5 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 11030 lbs |
| Fresh Water Capacity | 24 gals |
| Grey Water Capacity | 37 gals |
| Black Water Capacity | 29 gals |
| Furnace BTU | 16000 btu |
| Fuel Type | Diesel |
| Miles | 35398 |
| Engine | Mercedes Benz 3L V6 |
| Chassis | Sprinter 3500 |
| VIN | WDAPF4CC9G9678149 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


