Used 2018 CrossRoads RV Volante 310BH Fifth Wheel
-
Length: Specific length not provided in the results, but it is a fifth wheel model.
-
Slide-Outs: Features double slide-outs for extra living space.
-
Kitchen: Equipped with stainless steel appliances, including an XL sink, microwave, and oven.
-
Bunk Space: Rear bunk house with a sofa and flip-up bunk above.
Thank you, Sharon, for the outstanding service at Summerland RV. Its people like you that makes all the difference in the RV Industry. I called you as a Winnebago Dealership, you listened to what I needed, ordered the parts, and did not give me the traditional run around. I truly appreciated the leadership, sincerity in you organizing everything for me to come in to have the parts installed in a timely - Wallace
You Save: $5,883
Sale Price: $28,995
Stock# UT420522
| Length | 36 ft |
| Ext Height | 12 ft 3 in |
| GVWR | 11840 lbs |
| Dry Weight | 8936 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 44 gals |
| Black Water Capacity | 44 gals |
| VIN | 4YDF31025J6360658 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


