Used 2018 Forest River RV Salem Grand Villa 393FLT Destination Trailer
Call for details.
Everyone at RV Leaders & Camping Outlet was awesome! Great buying experience. If anyone is looking to buy a cool camper and wants a smooth buying process, this is the place to go! - Ryan
You Save: $2,596
Sale Price: $29,999
Stock# JM025878
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Length | 40 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 7 in |
| Hitch Weight | 1535 lbs |
| Dry Weight | 11029 lbs |
| Cargo Capacity | 2506 lbs |
| Fresh Water Capacity | 39 gals |
| Grey Water Capacity | 80 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Tire Size | 16" |
| VIN | 4X4TSMR26JM025878 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

