Used 2018 Keystone RV Impact 3216 Toy Hauler Travel Trailer
Load up the toys and get ready for adventure. This Keystone Fuzion Impact features a private bedroom plus two additional sleep areas. Plenty of floor space with tie downs for the "Toys".
Receive a complimentary year of RV Complete.
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
Stock# CT420534
| Length | 37 ft |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Ext Height | 12 ft 4 in |
| Hitch Weight | 1420 lbs |
| GVWR | 13000 lbs |
| Dry Weight | 8695 lbs |
| Cargo Capacity | 4305 lbs |
| Fresh Water Capacity | 104 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| VIN | 4YDT32128JF815669 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


