Used 2018 Keystone RV Passport 199ML Travel Trailer
2018 Keystone Passport 199ML offers a popular floorplan with a Murphy Bed and Large Dinette that converts into a sleep space. Pass through storage for your gear. Go off grid with the propane / electric refrigerator. Nice bathroom with vanity.
Blue Compass RV offers convenient financing packages. Travel worry free with a complimentary year of RV Complete.
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
Stock# UT420509
| Length | 23 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 4 in |
| Hitch Weight | 425 lbs |
| GVWR | 5400 lbs |
| Dry Weight | 3840 lbs |
| Cargo Capacity | 1560 lbs |
| Fresh Water Capacity | 43 gals |
| Grey Water Capacity | 38 gals |
| Black Water Capacity | 38 gals |
| VIN | 4YDT19920UT410085 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


