Used 2018 Lance 650 Truck Camper
- Fits Short Beds
- Hard-Side Body
- Sleeps Three
- Wet Bath
- Memory Foam Mattress
Our journey with RV Leaders has been nothing short of exceptional, from the expansive inventory to the unparalleled customer service that truly set them apart. The range of RVs available was impressive, catering to every possible need and preference one could imagine. - Maria
You Save: $3,000
Sale Price: $25,995
Stock# H6133
| Sleeps | 3 |
| Length | 15 ft 6 in |
| Ext Width | 7 ft 2 in |
| Ext Height | 8 ft 3 in |
| Int Height | 6 ft 9 in |
| Dry Weight | 1700 lbs |
| Fresh Water Capacity | 22 gals |
| Grey Water Capacity | 15 gals |
| Black Water Capacity | 16 gals |
| Furnace BTU | 18000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 3 Way |
| Refrigerator Size | 3 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Floor Length | 6 ft 10 in |
| Wet Weight | 1903 lbs |
| Center of Gravity Front | 21 in |
| Center of Gravity Rear | 57 in |
| LP Tank Capacity | 5 |
| Water Heater Type | Tankless |
| Truck Bed Size | Short |
| Number of LP Tanks | 1 |
| Body Style | Hard-Side |
| Shower Type | Wet/Bath Shower |
| VIN | 174599 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


