Used 2018 Pacific Coachworks Blaze'n 22FS Travel Trailer
Call for details.
Great service, super friendly and very patient answering a hundred questions. Finance lady Christen was very helpful in getting us the best deal. All wonderful people, thank you all so much. - Tricia
Stock# P9381
| Sleeps | 6 |
| Length | 27 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 11 ft 8 in |
| Dry Weight | 5365 lbs |
| Cargo Capacity | 3600 lbs |
| Fresh Water Capacity | 100 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Number of Awnings | 1 |
| AC BTU | 13500 btu |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

