Used 2019 Forest River RV Cherokee Grey Wolf 26RR Toy Hauler Travel Trailer
Queen Bed, Fold-Down Sofas, Walk-Through Bath, Outdoor Shower - Campers Inn RV of Louisville 812-282-7718
Awesome experience. Shawn was great and super helpful, very knowledgeable and made things very easy and quick. - Christopher
You Save: $500
Sale Price: $14,495
Stock# 108208A
| Sleeps | 4 |
| Length | 30 ft 8 in |
| Ext Width | 8 ft 1 in |
| Ext Height | 10 ft 6 in |
| Hitch Weight | 775 lbs |
| GVWR | 7775 lbs |
| Dry Weight | 5147 lbs |
| Cargo Capacity | 2745 lbs |
| Fresh Water Capacity | 46 gals |
| Grey Water Capacity | 38 gals |
| Black Water Capacity | 38 gals |
| Available Beds | Queen |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Capacity | 6 gal |
| Water Heater Type | Gas/Electric DSI |
| Awning Info | 15' Power |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Neo-Angled |
| VIN | 4X4TCKB27KK055819 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


