Used 2019 Renegade Vienna 25 MBS Motor Home Class C - Diesel
- Murphy Bed
- Rear Bathroom
- Outdoor Entertainment
- 6' 8" Ceiling
Great experience, had helpful and very informative members of their team who took the time to walk me around and make sure I found the correct camper for me. JW made the process feel easy and took a ton of stress out of the purchasing process. Will be going back for any future purchases. - Lawerence
You Save: $3,000
Sale Price: $152,975
Stock# C5079
Chassis: Mercedes Benz 3500 Sprinter
| Sleeps | 2 |
| Slides | 1 |
| Length | 24 ft 11 in |
| Ext Width | 7 ft 9 in |
| Ext Height | 10 ft 11 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 11030 lbs |
| Fresh Water Capacity | 34 gals |
| Grey Water Capacity | 29 gals |
| Black Water Capacity | 29 gals |
| Furnace BTU | 18000 btu |
| Fuel Type | Diesel |
| Miles | 43300 |
| Engine | Blue Tec 3.0L Turbo Diesel |
| Chassis | Mercedes Benz 3500 Sprinter |
| Fuel Capacity | 26.4 gals |
| Wheelbase | 299 in |
| Refrigerator Type | Stainless Steel Double Door |
| Refrigerator Size | 7 cu ft |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 2 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 13.2 gals |
| Water Heater Type | Tankless |
| AC BTU | 13500 btu |
| Basement Storage | 42 cu. ft. |
| TV Info | LR 32" Samsung Smart LED TV, Exterior 28" Samsung LED TV |
| Awning Info | Lateral Arm with LED Lights |
| Shower Type | Neo-Angled |
| Electrical Service | 30 amp |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


