Used 2020 DRV Luxury Suites Mobile Suites 41RKSB4 Fifth Wheel
Theatre seats; Dishwasher; convection oven
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
You Save: $10,000
Sale Price: $79,995
Stock# 21166959
| Sleeps | 4 |
| Slides | 4 |
| Length | 42 ft 9 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Int Height | 8 ft |
| GVWR | 22000 lbs |
| Dry Weight | 18000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 100 gals |
| Grey Water Capacity | 75 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | 17.5" |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | Stainless Steel French Door |
| Refrigerator Size | 20 cu ft |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 40 lbs |
| Water Heater Capacity | 12 gal |
| Water Heater Type | Gas/Electric DSI |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | LR 55" LED Smart HDTV, BR 32" LED TV |
| Awning Info | Electric with LED Lights and Weather Shield |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 5KEAG4328L1426071 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


