Used 2020 Keystone RV Impact 26V Toy Hauler Travel Trailer
Toy hauler with 10' garage! (508) 936-5763- Dual Opposing Sofas
- Two Chairs
- L-Shaped Kitchen
- Double Entry Bath
- 10' Separate Garage
Our journey with RV Leaders has been nothing short of exceptional, from the expansive inventory to the unparalleled customer service that truly set them apart. The range of RVs available was impressive, catering to every possible need and preference one could imagine. - Maria
You Save: $12,369
Sale Price: $19,981
Stock# 51470C
Interior Color: Y
| Sleeps | 7 |
| Length | 30 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Ext Height | 12 ft 2 in |
| Interior Color | Y |
| Hitch Weight | 970 lbs |
| Dry Weight | 6497 lbs |
| Cargo Capacity | 3273 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST225/75R15E |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Fuel Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Size | 8 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 4400 lbs |
| Garage Size | 10 ft |
| LP Tank Capacity | 60 lbs |
| Water Heater Capacity | 6 gal |
| Water Heater Type | Gas/Electric DSI |
| TV Info | 32" LED |
| Awning Info | Electric with LED Lights |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Tub/Shower Combo |
| VIN | 4YDT26V26LF815421 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


