Used 2020 nuCamp RV TAB 320 BOONDOCK LITE Travel Trailer
2020 nuCamp TAB 320 Boondock Lite
Every unit at We Are Airstream Ventura has undergone a comprehensive service, including a detailed inspection and maintenance of brakes, axles, and all annual services. This RV has been meticulously prepared and fully equipped for your next adventure.
Key Features:
Although they couldn’t help with the repair of my specific problem, they were willing to take the time to help me locate another dealer/repair shop in town who could. - Joseph
You Save: $3,002
Sale Price: $22,997
Stock# 000865T
Exterior Color: Gray
Interior Color: Gray
| Sleeps | 2 |
| Length | 15 ft |
| Ext Width | 6 ft |
| Ext Height | 7 ft |
| Interior Color | Gray |
| Exterior Color | Gray |
| Hitch Weight | 152 lbs |
| GVWR | 2740 lbs |
| Dry Weight | 1951 lbs |
| Cargo Capacity | 789 lbs |
| Fresh Water Capacity | 11 gals |
| Grey Water Capacity | 19 gals |
| Black Water Capacity | 5 gals |
| Available Beds | 1 |
| VIN | 57HTT15S3LS000865 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

