Used 2020 Pacific Coachworks Expedition 2.0 Travel Trailer
Oxford store! CALL 256-459-4199
Manufacturer is OFF GRID and is a 2020 Expedition 2.0
Outside Kitchen
Converter
Roof Rack
Hot Water Heater
Rear Storage Shelves
12 Volt Fridge
Over-sized Tires with Spare
Excellent experience. We arrived and Cory was waiting for us in the parking lot. He had the Alpha already set up for us to look at but was also willing to show us anything else we wanted to see. He was laid back and friendly and not pushy in any way. Everyone was super friendly. The store was cute and cozy and had a real nice family feel. It felt like the kind of place you'd like to work yourself - Christina
Stock# 25-630
| Sleeps | 2 |
| GVWR | 3500 lbs |
| Dry Weight | 2728 lbs |
| Cargo Capacity | 772 lbs |
| Available Beds | 1 |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 3 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Number of Awnings | 2 |
| VIN | 2G9BU1416L1103055 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

