Used 2020 Roadtrek SS AGILE Motor Home Class B
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
The Rockwood Roo 21SS expandable by Forest River offers a single slide and rear and front tent beds.
To the right of the entrance you will find an entertainment center. To the left of the entrance there is a three burner range, microwave, double kitchen sink, and refrigerator. The opposite side of the expandable offers a slide with a sofa and a dinette. Next to the slide there is a wardrobe.
In the rear bathroom you will find a toilet, shower, sink, and medicine cabinet.
There are plenty of overhead cabinets throughout the expandable. You can even enjoy the optional grill.
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
We purchased a camper from a private party and were looking to get setup for the 4th of July. The service department was able to take time and go over the ins and out of my new to me camper and also install a solar charging system. I can’t Express how grateful I am and when it comes time… I will not shop anywhere else for our next camper!!! - Thomas
You Save: $7,687
Sale Price: $103,878
Stock# 7CR770
Interior Color: 3
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 9 ft 7 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| Interior Color | 3 |
| Hitch Weight | 674 lbs |
| GVWR | 6674 lbs |
| Dry Weight | 4454 lbs |
| Cargo Capacity | 1503 lbs |
| Fresh Water Capacity | 36 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| VIN | WDAPF0CD3KP167770 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


