Used 2021 Forest River RV Cedar Creek 385TH Toy Hauler Fifth Wheel
Pre Owned Promise Multi Point Pre Delivery Inspection. Ask our RV Pros for details.
Take your adventures to the next level with the 2021 Forest River RV Cedar Creek 385TH, a luxury fifth-wheel toy hauler that blends high-end residential comfort with the versatility to bring your favorite gear along for the ride. Available now at Campers Inn RV, this pre-owned Cedar Creek is the perfect choice for travelers who want space, style, and the freedom to explore without limits.
What a great experience. Absolutely streamlined process of my trade in. I was in and out in just around an hour or so. The staff was super helpful. Cory gave me a walkthrough of my new unit, very knowledgeable staff. I highly recommend this group! - Alex
You Save: $9,976
Sale Price: $69,995
Stock# 112376A
| Sleeps | 6 |
| Slides | 5 |
| Length | 40 ft 7 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 13 ft 5 in |
| Hitch Weight | 3176 lbs |
| GVWR | 18000 lbs |
| Dry Weight | 14190 lbs |
| Cargo Capacity | 3810 lbs |
| Fresh Water Capacity | 57 gals |
| Grey Water Capacity | 82 gals |
| Black Water Capacity | 41 gals |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | Stainless Steel Electric with Ice Maker |
| Refrigerator Size | 20 cu ft |
| Shower Size | 48" x 30" |
| Number of Awnings | 1 |
| Garage Size | 9 ft 2 in |
| Water Heater Capacity | 12 gal |
| Water Heater Type | LP/110V |
| TV Info | LR 50" Flat Screen TV, BR 32" TV |
| Awning Info | 18' Power with LED Lights |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Shower Type | Shower w/Seat |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 4X4FCRR39MS226559 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


