Used 2021 Forest River RV Sandpiper 372LOK Fifth Wheel
Call for details.
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
Stock# 24U109PA
| Sleeps | 9 |
| Slides | 4 |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 13 ft 5 in |
| Int Height | 7 ft |
| Hitch Weight | 2474 lbs |
| GVWR | 15962 lbs |
| Dry Weight | 12962 lbs |
| Cargo Capacity | 3000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 50 gals |
| Grey Water Capacity | 134 gals |
| Black Water Capacity | 52 gals |
| Tire Size | ST235/85R16F |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | Residential Stainless Steel |
| Refrigerator Size | 22 cu ft |
| Cooktop Burners | 4 |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 7000 lbs |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Capacity | 10 gal |
| Water Heater Type | DSI |
| AC BTU | 30000 btu |
| TV Info | LR 50" LED |
| Awning Info | 20' Electric with LED Lights |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Shower w/Seat |
| VIN | 4X4FSAN23MJ041544 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


