Used 2021 Forest River RV Sierra 384QBOK Fifth Wheel
FREE DELIVERY & SETUP!! THIS BEAUTIFUL LIKE NEW 2021 FOREST RIVER SIERRA LUXURY 384QBOK IS A 5th WHEEL RV LOADED WITH LUXURY!! 41 LONG. 2 BEDROOMS, 2 BATHROOMS, 2 A/C, PLUS 5 SLIDES, MASTER SUITE. BEAUTIFUL BATHROOM & CLOSET WITH WASHER/DRYER PREP. 4 REAR BEDS. LARGE LIVING AREA WITH THEATER SEATING & UPGRADED RECLINERS. ELECTRIC FIREPLACE & BIG FLAT SCREEN TV. BEAUTIFUL ISLAND KITCHEN with residential refrigerator, STAINLESS STEEL APPLIANCES, and LOTS OF CABINET STORAGE & A BIG PANTRY. FULLY ENCLOSED & HEATED UNDERBELLY. 4 SEASONS PACKAGE WITH UPGRADED INSULATION. DESIGNED FOR YEAR-ROUND COMFORT IN HOT OR COLD CLIMATES. KING SATELLITE. COLD A/C UNITS. 50AMP POWER. AUTO-LEVELING SYSTEM. HUGE BASEMENT STORAGE SOLID STEP ENTRY. DUAL AWNINGS WITH LED LIGHTS. LUXURY FEEL THROUGHOUT!!, OUTDOOR STORAGE. UVW 13750. WASHER/DRYER PREP. OUR PRICE: $47,995. WE HAVE MULTIPLE HIGH-END FIFTH WHEELS TO CHOOSE FROM!!We are located in KENNEDALE, TX. We show RVs 7 DAYS A WEEK BY APPOINTMENT. Call BRET 8178050067 or AMY 8176584633. FREE DELIVERY TO ALL 48 STATES. WE INSPECT & GO THROUGH ALL TRAILERS TO ENSURE OUR CUSTOMERS ARE 100% SATISFIED.¡SE HABLA ESPAÑOL!
Stopped in to look at options. Wonderful customer service, we were shown several different options to give us a good idea of what we liked and didnt like. Wish all lots were as attentive and helpful rather than pushing a big sale. Definitely will be back. - Lyncee
Stock# 048930
| Sleeps | 10 |
| Slides | 5 |
| Length | 41 ft 8 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 13 ft 5 in |
| Int Height | 7 ft |
| Hitch Weight | 2261 lbs |
| GVWR | 16000 lbs |
| Dry Weight | 13132 lbs |
| Cargo Capacity | 3000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 50 gals |
| Grey Water Capacity | 134 gals |
| Black Water Capacity | 104 gals |
| Tire Size | 16" |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | 6 |
| Refrigerator Type | Residential |
| Refrigerator Size | 20 cu ft |
| Cooktop Burners | 4 |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 7000 lbs |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Capacity | 10 gal |
| Water Heater Type | Gas/Electric DSI |
| AC BTU | 30000 btu |
| TV Info | LR 50" Flat Screen LED HDTV |
| Awning Info | 15' Electric with LED Light Strip |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Shower w/Seat |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


