Used 2022 Coachmen RV LS 806XLS Folding Pop-Up Camper
Oxford store! CALL 256-459-4199 *NO HIDDEN FEES!
Coachmen 806XLS
2 Queen Beds
Mini Fridge
Cooktop
2 Sofas
Rack for Outside Grill
Roof AC
Thank you, Sharon, for the outstanding service at Summerland RV. Its people like you that makes all the difference in the RV Industry. I called you as a Winnebago Dealership, you listened to what I needed, ordered the parts, and did not give me the traditional run around. I truly appreciated the leadership, sincerity in you organizing everything for me to come in to have the parts installed in a timely - Wallace
Stock# 25-660
| Sleeps | 4 |
| GVWR | 2897 lbs |
| Dry Weight | 1642 lbs |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Available Beds | 2 |
| Refrigerator Size | 3 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 |
| AC BTU | 13500 btu |
| Number of LP Tanks | 1 |
| Open Length | 17 ft 11 in |
| VIN | 5ZT1CPACXN5019760 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

