Used 2022 EAST TO WEST Tandara 321RL-OK Fifth Wheel
No Prep or Freight Fees, Free Loaner Car, On Site Camping. #1 Dealership 13 Years in a Row! Call today 800-335-6054.
Used East To West 5th Wheel for sale - 2022 East to West Tandara 321RL-OK is approximately 35' 4" in length with 2 slides.
- Lippert Leveling
- Aluminum Wheels
- 3 Camera System
- Fireplace
More About This RV
About Us
Absolutely amazing and so kind! We have a hybrid travel trailer and we were getting tossed around traveling from the Denver area to Miles City Mt. During the trip we had a mishap with an hidden and illplaced clearance bar that resulted in roof damage and antenna damage. We called them from Douglas, Wy to see if they could at least install an anti-sway system. They were ready for us the minute we pulled - Lindsay
You Save: $5,000
Sale Price: $29,997
Stock# MHS43185A1A
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Length | 35 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 13 ft 2 in |
| Hitch Weight | 2040 lbs |
| Dry Weight | 11239 lbs |
| Cargo Capacity | 2801 lbs |
| Fresh Water Capacity | 63 gals |
| Grey Water Capacity | 90 gals |
| Black Water Capacity | 45 gals |
| Tire Size | 16" |
| Furnace BTU | 40100 btu |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | Residential |
| Refrigerator Size | 14.7 cu ft |
| Cooktop Burners | 4 |
| Shower Size | 30" x 48" |
| Number of Awnings | 2 |
| Axle Weight | 6000 lbs |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Capacity | 10 gal |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | LR 50" LED TV w/Swing Arm, Ext. Drop-Down TV |
| Awning Info | 14' & 10' 6" Adjustable Power w/LED Lights |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 5ZT3TDXB6N9010813 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


