Used 2022 Forest River RV Flagstaff MAC Series 206M Folding Pop-Up Camper
Experience the outdoors in this 2022 Forest River Flagstaff camper. Sleep comfortably in the 2 large beds. Easy to set up and even easier to tow. Fits inside most garages.
Receive a complimentary year of RV Complete. Ask about our convenient finance options.
Joel was very helpful in the sales department. - Joy
Stock# UT420477
| Length | 17 ft |
| Ext Width | 7 ft |
| Hitch Weight | 240 lbs |
| GVWR | 3240 lbs |
| Dry Weight | 2204 lbs |
| Cargo Capacity | 1036 lbs |
| Fresh Water Capacity | 20 gals |
| LP Tank Capacity | 20 |
| Number of LP Tanks | 1 |
| VIN | 4X4CFS414ND188347 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


