Used 2022 Grand Design Reflection 320MKS Fifth Wheel
FREE DELIVERY & SETUP!! THIS BEAUTIFUL LIKE NEW FLAWLESS 2022 GRAND DESIGN REFLECTION 320MKS IS A 5th WHEEL RV LOADED WITH LUXURY!! 35 LONG. KING PRIVATE BEDROOM. 3 SLIDES. XL REAR LIVING WITH KING MASTER SUITE. BEAUTIFUL BATHROOM & CLOSET. LARGE LIVING AREA WITH THEATER SEATING & UPGRADED SLEEPER SOFAS. ELECTRIC FIREPLACE & BIG FLAT SCREEN TV. BEAUTIFUL REAR ISLAND KITCHEN with residential refrigerator, STAINLESS STEEL APPLIANCES, and LOTS OF CABINET STORAGE. FULLY ENCLOSED & HEATED UNDERBELLY. 4 SEASONS PACKAGE WITH UPGRADED INSULATION. DESIGNED FOR YEAR-ROUND COMFORT IN HOT OR COLD CLIMATES. KING SATELLITE. 2 COLD A/C UNITS. 50AMP POWER. AUTO-LEVELING SYSTEM. HUGE BASEMENT STORAGE SOLID STEP ENTRY. DUAL AWNINGS WITH LED LIGHTS. LUXURY FEEL THROUGHOUT!!, OUTDOOR STORAGE. UVW 10495. WASH
Excellent service and kid environment! Christine was exceptionally great! I recommend these folks if you're looking to buy an RV!!!! - Jason
Stock# 916893
| Sleeps | 5 |
| Slides | 3 |
| Length | 34 ft 8 in |
| Ext Height | 12 ft 6 in |
| Hitch Weight | 2076 lbs |
| GVWR | 13995 lbs |
| Dry Weight | 10721 lbs |
| Fresh Water Capacity | 74 gals |
| Grey Water Capacity | 94 gals |
| Black Water Capacity | 43 gals |
| Furnace BTU | 40000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 30" x 48" |
| Number of Awnings | 2 |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | On Demand |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | LR 40" LED HDTV, Ext. LED TV |
| Awning Info | 16' & 10'6" One-Touch Electric LED |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


