Used 2022 inTech RV flyer CHASE Toy Hauler Travel Trailer
WEIGHS 1100LBS!
THIS SHORT LIGHTWEIGHT TOY HAULER, TEARDROP IS AN AWESOME WAY TO GET OFF THE GROUND AND HAVE A FEW CREATURE COMFORTS FROM HOME. MADE WITH INTECH'S BEST STUFF LIKE PVC WOVEN FLOORS AND FULLY WELDED ALUMINUM CAGE CONSTRUCTION, THIS IS AN AWESOME LITTLE TRAILER.
If you want, bring the entire family along. Sleeping capacity can quickly be increased from 2 to 5 adults with the optional Add-A-Room tent.
Although they couldn’t help with the repair of my specific problem, they were willing to take the time to help me locate another dealer/repair shop in town who could. - Joseph
You Save: $1,005
Sale Price: $11,990
Stock# NAP-INTECHA
| Sleeps | 2 |
| Length | 12 ft 5 in |
| Ext Width | 7 ft |
| Ext Height | 6 ft 8 in |
| Hitch Weight | 200 lbs |
| GVWR | 2200 lbs |
| Dry Weight | 1100 lbs |
| Cargo Capacity | 1000 lbs |
| Tire Size | ST235/75R15 |
| Refrigerator Type | 0 |
| AC BTU | 10000 btu |
| Axle Count | 1 |
| Electrical Service | 30 amp |
| VIN | 7HOTR091XNN008824 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

