Used 2022 Keystone RV Fuzion 373 Toy Hauler Fifth Wheel
LIKE NEW!! YOU WONT FIND ONE NICER. 2022 KEYSTONE FUZION 373 TOY HAULER SERIES, 11FT DEEP GARAGE AREA WITH A PARTY DECK, Length 39FT. 3 XL SLIDES, 3 COLD A/C, 2 REAR POWER BEDS WITH SLEEPING LOFT. 2 BATHROOM, PRIVATE FRONT BEDROOM, UNDERNEATH AND OVERHEAD STORAGE COMPARTMENTS. SUPER NICE ISLAND KITCHEN, HEATED/ MASSAGE RECLINERS, MULTIPLE STORAGE CABINETS. ENTERTAINMENT AREA WITH MULTIMEDIA SOUND SYSTEM. INDOOR AND OUTDOOR SPEAKERS. 4 SEASON PKG. ONAN 5500 GENERATOR. 400W FACTORY SOLAR, OUTDOOR SHOWER. 60 GALLON FUEL STORAGE WITH PUMP, SUPER NICE UNIT. Lots Of Storage spots. Awning With LED Lighting. Sleeps
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
Stock# 810206
Interior Color: Brindle, Glacier
| Sleeps | 8 |
| Slides | 3 |
| Length | 39 ft |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Interior Color | Brindle, Glacier |
| Hitch Weight | 3155 lbs |
| Dry Weight | 14302 lbs |
| Cargo Capacity | 2698 lbs |
| Fresh Water Capacity | 94 gals |
| Grey Water Capacity | 88 gals |
| Black Water Capacity | 88 gals |
| Tire Size | ST255/85R16E |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Generator | 5500 Watt Onan |
| Fuel Capacity | 60 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | Stainless Steel |
| Refrigerator Size | 18.30 cu ft |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 2 |
| Axle Weight | 7000 lbs |
| Garage Size | 11 ft |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Capacity | 12 gal |
| Water Heater Type | Gas/Electric DSI |
| TV Info | LR LED TV, BR LED TV, Garage, LED TV |
| Awning Info | 10' and 13' Power w/LED Lighting & Adjustable Arms |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Shower w/Seat |
| Electrical Service | 50 amp |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


