Used 2022 Lance Lance Truck Campers 650 Truck Camper
- Exterior Wash Station
- Cabover Privacy Curtain
- Wardrobe
- Wet Bath
- Two Burner Range
After over 20 plus years we found Schieks RV, in Manitowoc and we are so glad we did, Tina was knowledgable and genuine you can tell she truly wants what is best for you and cares just like she would if buying a camper/fifth wheel for herself.
We met the service team when first looking at the fifth wheel and again at walk through making sure everything was set for us, explaining everything and - Allan
You Save: $9,513
Sale Price: $27,987
Stock# 2251-22A
| Sleeps | 3 |
| Length | 15 ft 6 in |
| Ext Width | 7 ft 2 in |
| Ext Height | 8 ft 1 in |
| Int Height | 6 ft 9 in |
| Dry Weight | 2061 lbs |
| Fresh Water Capacity | 22 gals |
| Grey Water Capacity | 15 gals |
| Black Water Capacity | 16 gals |
| Furnace BTU | 18000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | Three Way |
| Refrigerator Size | 3 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Floor Length | 6 ft 10 in |
| Wet Weight | 2264 lbs |
| Center of Gravity Front | 22 in |
| Center of Gravity Rear | 56 in |
| LP Tank Capacity | 5 gals |
| Water Heater Type | Tankless |
| AC BTU | 11000 btu |
| TV Info | 19" 12V TV |
| Awning Info | 10' 4" Electric CS w/LED Lighting |
| Number of LP Tanks | 1 |
| Body Style | Hard-Side |
| Shower Type | Wet/Bath Shower |
| VIN | 178699 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


