Used 2022 Regency Ultra Brougham 25MB Motor Home Class B+ - Diesel
pass through storage; full bath; sleeps 2
Wow! I haven't had this kind of service in quite a while. Todd made me a great deal on an RV, without any bs hassle. Caden knows his stuff and got my RV ready to go all while singing cadence. I absolutely loved working with these gentlemen! They are truly a better breed of man. Keep up the outstanding work and service! I'd highly recommend them! This is how America should be! Thanks again y'all! Cheers! - Shawn
You Save: $15,000
Sale Price: $94,995
Stock# 21175207
Chassis: Mercedes Benz Sprinter 3500
| Sleeps | 2 |
| Slides | 1 |
| Length | 25 ft 1 in |
| Ext Width | 7 ft 11 in |
| Ext Height | 10 ft 6 in |
| Int Height | 6 ft 3 in |
| Hitch Weight | 6000 lbs |
| Dry Weight | 9500 lbs |
| Fresh Water Capacity | 26 gals |
| Grey Water Capacity | 39 gals |
| Black Water Capacity | 37 gals |
| Furnace BTU | 16000 btu |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine | 3.0L V6 Turbo Diesel |
| Chassis | Mercedes Benz Sprinter 3500 |
| Fuel Capacity | 24.5 gals |
| Wheelbase | 170 in |
| Available Beds | Murphy |
| Refrigerator Type | 12V |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 1 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 57 lbs |
| Water Heater Type | Combi D 6 Fuel Source |
| TV Info | LR 40" LED TV with Power Lift |
| Awning Info | Power with Wind Sensor |
| Shower Type | Radius |
| VIN | W1X8E33Y2MN152264 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


