Used 2023 Grand Design Imagine 2670MK Travel Trailer
This Grand Design Imagine Features:
Unobstructed Pass-Through Storage, HDTV On Swing Arm, USB Charging Station, Wardrobe Cubbies With 110V Outlet And USB Charging Station, All-In-One Utility Station, Tankless Water Heater, Power Tongue Jack, 10 CU FT Double Door 12V Refrigerator, 25 AMP Charge Controller, 165 W Roof Mounted Solar Panel, Walk On Roof, Rear Ladder, High Efficiency Air Conditioner, And So Much More!
Ask about our easy finance options.
VIN: 573TE3220P6643740
Everyone at RV Leaders & Camping Outlet was awesome! Great buying experience. If anyone is looking to buy a cool camper and wants a smooth buying process, this is the place to go! - Ryan
Stock# UT420450
| Length | 32 ft |
| Ext Height | 11 ft 4 in |
| Int Height | 6 ft 9 in |
| GVWR | 8495 lbs |
| Dry Weight | 6845 lbs |
| Cargo Capacity | 1650 lbs |
| Fresh Water Capacity | 52 gals |
| Grey Water Capacity | 82 gals |
| Black Water Capacity | 45 gals |
| Number of LP Tanks | 2 |
| VIN | 573TE3220P6643740 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


