Used 2023 Grand Design Reflection 320MKS Fifth Wheel
Call for details.
They did a great job fixing my motor problem on my Bayliner, the boat tech was very knowledgeable and nice. - Dan
You Save: $7,969
Sale Price: $49,981
Stock# 91220C
Interior Color: Y
| Sleeps | 5 |
| Slides | 3 |
| Length | 34 ft 8 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 6 in |
| Interior Color | Y |
| Hitch Weight | 2076 lbs |
| GVWR | 13995 lbs |
| Dry Weight | 10721 lbs |
| Fresh Water Capacity | 74 gals |
| Grey Water Capacity | 94 gals |
| Black Water Capacity | 43 gals |
| Tire Size | ST235/80R16RLE |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 30" x 48" |
| Number of Awnings | 2 |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | On Demand |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | LR 40" LED HDTV, Ext. LED TV |
| Awning Info | 16' & 10'6" One-Touch Electric LED |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 573FR3625P9922904 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

