Used 2023 Gulf Stream RV Conquest Class C 6280D Motor Home Class C
A lot of fun and friendly people work at this dealership and they took the stress out of the purchasing process. Our sales person was Kasey and my wife and I both loved her. She answered all our questions and was very straightforward about everything. I was also impressed with the candor of the two technicians they provided during the delivery process. They explained the camper to us and gave us a - Daniel
You Save: $7,000
Sale Price: $62,995
Stock# 32949
| Sleeps | 8 |
| Length | 30 ft |
| Ext Height | 11 ft 3 in |
| Int Height | 6 ft 11 in |
| Dry Weight | 10660 lbs |
| Cargo Capacity | 1841 lbs |
| Fresh Water Capacity | 31 gals |
| Grey Water Capacity | 38 gals |
| Black Water Capacity | 31 gals |
| Fuel Type | Gasoline |
| Miles | 31974 |
| Available Beds | 2 |
| VIN | 1FDXE4FN2NDC31651 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

