Used 2024 Forest River RV Flagstaff Micro Lite 21FBRS Travel Trailer
Call for details.
They did a great job fixing my motor problem on my Bayliner, the boat tech was very knowledgeable and nice. - Dan
You Save: $1,000
Sale Price: $27,995
Stock# UT420515
| Length | 22 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 3 in |
| Hitch Weight | 557 lbs |
| GVWR | 5837 lbs |
| Dry Weight | 4493 lbs |
| Cargo Capacity | 1344 lbs |
| Fresh Water Capacity | 54 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| VIN | 4X4TFLW28RD458729 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


