Used 2024 Forest River RV Vengeance Rogue SUT 25sut Toy Hauler Travel Trailer
King Bed, Dual Roll Over Sofas, Full Bathroom - Campers Inn RV of Louisville 812-282-7718
Meet the owner in Buffalo and talked to him and gave him a pair of gloves to dump his RV, what a pleasant guy to visit with. I would go in when I’m ready to buy. - Sheldon
Stock# 115081X
| Sleeps | 6 |
| Length | 32 ft 3 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 1 in |
| Hitch Weight | 1252 lbs |
| GVWR | 11452 lbs |
| Dry Weight | 7357 lbs |
| Cargo Capacity | 4390 lbs |
| Fresh Water Capacity | 100 gals |
| Grey Water Capacity | 44 gals |
| Black Water Capacity | 44 gals |
| Fuel Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 12V High Efficiency Residential |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 5810 lbs |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Water Heater Type | Tankless On Demand |
| AC BTU | 15000 btu |
| Awning Info | 21' Power w/LED Lighting |
| Axle Count | 1 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 5NHFVGC29RC005255 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


