Used 2024 Forest River RV Wildwood Heritage Glen 320VIEW Fifth Wheel
FREE DELIVERY & SETUP!! THIS BEAUTIFUL LIKE NEW FLAWLESS 2024 FOREST RIVER WILDWOOD HERITAGE GLEN 320VIEW IS A 5th WHEEL RV LOADED WITH LUXURY!! LIKE NEW CONDITION!! 38 LONG. 2 BEDROOM HIDDEN MID BUNKS. KING PRIVATE BEDROOM. 2 SLIDES. XL REAR LIVING WITH LOTS & LOTS OF WINDOWS. BEAUTIFUL BATHROOM & CLOSET. LARGE LIVING AREA WITH THEATER SEATING & UPGRADED SLEEPER SOFAS. ELECTRIC FIREPLACE & BIG FLAT SCREEN TV. BEAUTIFUL REAR ISLAND KITCHEN with residential refrigerator, STAINLESS STEEL APPLIANCES, and LOTS OF CABINET STORAGE. FULLY ENCLOSED & HEATED UNDERBELLY. 4 SEASONS PACKAGE WITH UPGRADED INSULATION. DESIGNED FOR YEAR-ROUND COMFORT IN HOT OR COLD CLIMATES. KING SATELLITE. 2 COLD A/C UNITS. 50AMP POWER. AUTO-LEVELING SYSTEM. HUGE BASEMENT STORAGE SOLID STEP ENTRY. DUAL AWNINGS WITH LED LIGHTS. LUXURY FEEL THROUGHOUT!!, OUTDOOR STORAGE. OUTDOOR KITCHEN, FACTORY SOLAR, UVW 10269. WASHER/DRYER PREP. OUR PRICE: $45,995. WE HAVE MULTIPLE HIGH-END FIFTH WHEELS TO CHOOSE FROM!!We are located in KENNEDALE, TX. We show RVs 7 DAYS A WEEK BY APPOINTMENT. Call BRET 8178050067 or AMY 8176584633. FREE DELIVERY TO ALL 48 STATES.WE INSPECT & GO THROUGH ALL TRAILERS TO ENSURE OUR CUSTOMERS ARE 100% SATISFIED.¡SE HABLA ESPAÑOL!
I want to say thank you for everything that you did. You went way beyond my expectations. Everyone was so helpful. You are all amazing! - Karen
Stock# 709184
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 37 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 8 in |
| Hitch Weight | 2040 lbs |
| Dry Weight | 10269 lbs |
| Cargo Capacity | 3771 lbs |
| Fresh Water Capacity | 57 gals |
| Grey Water Capacity | 64 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | Custom King Versa Tilt |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Type | On Demand Tankless |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | LR TV |
| Awning Info | 16' Power with LED Lights |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Shower Type | Walk-In Shower |
| Electrical Service | 50 amp |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


