Used 2025 Forest River RV Flagstaff Hard Side T12ST A-Frames
Located in Richfield, WI - Call/Text (262) 674-1577
Forest River Flagstaff Hard Side A-frame T12ST highlights:
- 54" x 80" Flip-Up Bed
- Booth Dinette
- Ample Exterior Storage
- EZ-Reach Storage Trunk
What a treat it will be to spend a weekend in this Flagstaff Hard Side A-frame! You will be able to create some more interior living space by repositioning the flip-up bed after you wake up, and the booth dinette can also maneuver out of a bed and back into a dining space easily. There is also a three burner range that can be used to fry up a hearty batch of pancakes without even starting a fire.
With any Flagstaff Hard Side A-frame camper by Forest River, you will enjoy the hassle-free towing of a tent camper and the exterior of a travel trailer. Like with all Forest River products, you will appreciate the durable construction, allowing you to make camping memories for years to come. There are comfortable seating and sleeping spaces, kitchen amenities to whip up your best meals, plus plenty of storage for your personal belongings, camp gear, and more!
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
You Save: $2,485
Sale Price: $15,995
Stock# 95307B
| Sleeps | 3 |
| Length | 18 ft 4 in |
| Ext Width | 7 ft |
| Ext Height | 5 ft 1 in |
| Hitch Weight | 284 lbs |
| Dry Weight | 2120 lbs |
| Cargo Capacity | 1164 lbs |
| Fresh Water Capacity | 20 gals |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| Available Beds | Full |
| Cooktop Burners | 3 |
| AC BTU | 11000 btu |
| Axle Count | 1 |
| VIN | 4X4CFST16SD322269 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


