Used 2025 Heartland Torque T331 Toy Hauler Travel Trailer
Call for details.
Although they couldn’t help with the repair of my specific problem, they were willing to take the time to help me locate another dealer/repair shop in town who could. - Joseph
Stock# U032637463
| Sleeps | 8 |
| Slides | 2 |
| Length | 37 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 10 in |
| Dry Weight | 10010 lbs |
| Fresh Water Capacity | 98 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 60 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Garage Size | 13 ft 6 in |
| Water Heater Capacity | 10 gal |
| AC BTU | 15000 btu |
| Number of LP Tanks | 2 |
| VIN | 5SFCB3823SE537463 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


