Used 2025 Jayco Redhawk SE 22C Motor Home Class C
Wow! I haven't had this kind of service in quite a while. Todd made me a great deal on an RV, without any bs hassle. Caden knows his stuff and got my RV ready to go all while singing cadence. I absolutely loved working with these gentlemen! They are truly a better breed of man. Keep up the outstanding work and service! I'd highly recommend them! This is how America should be! Thanks again y'all! Cheers! - Shawn
You Save: $1,000
Sale Price: $94,991
Stock# 6895
Chassis: Chevy Workhors
Exterior Color: White
Interior Color: Charcoal
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Length | 25 ft 4 in |
| Ext Height | 11 ft 6 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Interior Color | Charcoal |
| Exterior Color | White |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 14200 lbs |
| Fresh Water Capacity | 44 gals |
| Grey Water Capacity | 31 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Tire Size | 19 |
| Generator | Onan |
| Fuel Type | Gasoline |
| Miles | 8791 |
| Engine | Chevy Vortec V8 6.0 |
| Chassis | Chevy Workhors |
| Horsepower | 401 hp |
| Fuel Capacity | 57 gals |
| Available Beds | 3 |
| Refrigerator Type | Gas/Electric |
| Refrigerator Size | 12 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Capacity | 6 gal |
| Water Heater Type | Gas/Electric |
| TV Info | 2 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 1HA6GUC72RN002026 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

