Used 2025 Thor Motor Coach Outlaw 38MB Motor Home Class A
Oh man...7,600 miles, Ready to go now - 800-828-4051
Experience the perfect fusion of a high-end luxury motorhome and a rugged, versatile toy hauler. Whether you’re hauling motorcycles to the Sturgis Rally or taking the ATVs out for a weekend in the Northwoods, the 2025 Thor Outlaw 38MB provides the space, power, and comfort to make every trip unforgettable.
Anne was an excellent salesperson. She took her time to show us and help us over several months. Always gracious and considerate until we made a decision. We got a fair trade and a great deal.
Much in contrast to an unnamed out of town place where we were under intense pressure to buy the moment we stepped inside.
The rest of the staff were equally helpful. Financing was easy and straightforward. - Joe
You Save: $21,195
Sale Price: $208,800
Stock# A14281
Chassis: Ford
| Slides | 2 |
| Length | 39 ft 9 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Tire Size | 22.5" |
| Generator | Yes |
| Fuel Type | Gas |
| Miles | 7577 |
| Engine | Godzilla V-8 |
| Chassis | Ford |
| Horsepower | 335 hp |
| Fuel Capacity | 80 gals |
| Wheelbase | 262 in |
| Torque | 468 ft-lb |
| Number of Awnings | 3 |
| Awning Info | Electric |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

